Stěrače stírají, světla svítí. Poděbrady počítají.

Stěrače stírají, světla svítí. Poděbrady počítají.

Denně projede srdcem lázeňského města neúnosné množství aut. Tato situace nám není lhostejná. Rozhodli jsme se proto připravit na letošní Den Země 2023 akci zaměřenou právě na projíždějící automobily. Přidejte se k nám a v průběhu jedné hodiny počítejte z Vámi vybraného místa od 10:00 do 11:00 hodin projíždějící auta. Výsledky budou následně zpracovány žáky VII. D ZŠ Václava Havla a vyhodnoceny ve spolupráci s MěÚ Poděbrady. Kontakt na organizátory  VII. D - výběr místa a záznam počítání: 

steracestiraji@zsvaclavahavla.cz 

Na uvedený email, prosím, napište, kde budete počítat a následně po akci zaštele i počet automobilů. Děkujeme moc.

VII. D + V. Poneszová + V. Špinka 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si