Soutěžíme s angličtinou – projekt žáků prvního stupně

Jako každý rok se v naší škole koná projekt Soutěžíme s angličtinou. Tento celoroční projekt je určen žákům 3. 4. a 5. tříd. Každý školní měsíc je zaměřen na kvízové otázky, které jsou zadávány v anglickém jazyce a umístěny na nástěnku I. stupně, kam vhazují své odpovědi.

Žáci, kteří neznají slovíčka nebo otázce nerozumí, si mohou otázku opsat a pomocí internetu nebo slovníku vyhledat jejich význam. Odpovědi žáci vhazují do příslušné obálky na nástěnce s názvem ANSWER s jejich jménem a třídou.

Na konci školního roku budou vyhodnoceni nejlepší žáci, kteří budou posléze odměněni věcnými cenami.

Tento projekt je zaměřen na žáky, kteří chtějí rozvinout svou slovní zásobu a rádi soutěží. Soutěž má žáky motivovat k procvičování anglického jazyka formou hry a tím zábavněji dostat tento jazyk do jejich podvědomí. 

Ilustrace postavičky

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si