Škola v přírodě

Škola v přírodě

V týdnu od 12. 6. do 16 .6. se děti z 5. A a 5. B vydaly do školy v přírodě. Všichni se sešli ráno před školou, zamávali rodičům a vyrazili do Desné v Jizerských horách. Cesta rychle ubíhala, zanedlouho se žáci mohli ubytovat v Chatě na Souši a vydat na první průzkumnou akci do okolí.

Výlety do okolí, hry v přírodě a další aktivity zaplnily celý týden. Téma „Survivor“ bylo velice atraktivní pro všechny děti. Obě třídy se rozdělily na čtyři skupinky soutěžící o vítězství týmu. Děti si připravily svůj pokřik a vyrobily vlastní totem z přírodnin. Nechyběl ani boj o poklad.

Všichni si užívali spoustu radostí. Největší radost však měly děti z 5. B. Moc si přály, aby s nimi jela jejich spolužačka. Na podzim uspořádaly společnými silami sbírku, aby jejich kamarádka mohla jet také.

Ta byla nadšená, byl to její první několikadenní výlet. Velké díky patří všem dětem z 5. B za krásný nápad, který se stal skutečností.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si