Obědy pro děti (Women for women)

Obědy pro děti (Women for women)

Obědy pro děti je jedním z projektů obecně prospěšné společnosti WOMEN FOR WOMEN, o.p.s., která pomáhá rodičům s dětmi, jež se ocitli v tíživé životní situaci.

Cílem projektu Obědy pro děti je pomoci dětem, které se ocitly v takové životní situaci, kdy si jejich rodiče nemohou dovolit zaplatit jim obědy ve školních jídelnách. Dětem, jejichž situace je dlouhodobá, které nemají vidinu zlepšení situace a pro které mohou být obědy ve školní jídelně mnohdy jediným pravidelným teplým jídlem. Realizace projektu je podpořena Ministerstvem školství, mládeže a tělovýchovy.

Termín podání žádosti je do 12. 9. 2023.

Více informací – Marie Nezbedová nezbedova@zsvaclavahavla.cz 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si