Kurz AJ pro žáky v Anglii

Logo

Naše škola uspěla s žádostí o finanční podporu z Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost, která je určena ke zvyšování kvality ve vzdělávání, s cílem podpořit výuku cizích jazyků a zlepšit jazykové kompetence žáků. Tento projekt je spolufinancován Evropským sociálním fondem a státním rozpočtem ČR.

V rámci tohoto projektu se čtyřicet  žáků a pět pedagogických pracovníků ve dnech 8.-14. listopadu 2015 zúčastní zahraničního jazykově-vzdělávacího pobytu v anglickém městě Hastings. Žáci absolvují jazykovou výuku v rozsahu 9 vyučovacích hodin a seznámí se s významnými reáliemi okolí místa pobytu. Součástí výjezdu je celodenní prohlídka Londýna a návštěva mnoha zajímavých míst, historických památek a muzeí.

Vlajka Velké Británie a logo školy

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si