Informace pro prvňáky 2024 - 25

Zpráva pro rodiče přijatých žáků k základnímu vzdělávání 2024 – 25

Vážení rodiče, v polovině června dostanete podrobné informace o organizaci začátku školního roku 2024-25 a o požadavcích na zajištění pomůcek do 1. třídy v dopise od třídní učitelky, který bude zaslán na email zákonného zástupce.

Třídní učitelky v 1. třídách budou: Mgr. Kateřina Silbrníková, Mgr. Pavla Uhrová, Mgr. Iva Šturmová, Mgr. Jana Kučerová, Mgr. Pavlína Bulíčková

Seznam pomůcek, které prvňákům poskytne škola zde.

Seznamy žáků budou vyvěšeny 26. 8. 2024 ve vestibulu školy.

Organizace zahájení 2. září 2024

Vážení rodiče,

Vaše dítě nastoupí 2. září do Základní školy Václava Havla, Poděbrady, Na Valech 45, okres Nymburk

Před vchodem do hlavní budovy se 2. září v 8:10 hod. setkáte s třídními učitelkami.

Po krátkém přivítání třídní učitelkou bude následovat odchod dětí i rodičů společně s paní učitelkou do třídy, kde proběhne slavnostní přivítání prvňáčků.

Prosíme, sledujte stránky školy!

www.zsvaclavahavla.cz