Evropský den jazyků

Víte kolik je na světě různých jazyků, kterými se mluví? 6 - 7 tisíc! Spoustu dalších zajímavostí se žáci všech ročníků dozvěděli v rámci Evropského dne jazyků, který připadá na 26.září a nejen to! Vyzkoušeli si různé zábavné aktivity a užili si hodiny anglického jazyka zase trochu jinak. Například při práci s interaktivní mapou zjistili, že existují i jazyky, o kterých nikdy neslyšeli a také, že slovanským jazykům opravdu rozumíme, naučili jsme se poděkovat ve znakovem jazyce nebo pozdravit nejen anglicky. Přidali jsme se též k projektu "Happy Birthday European Day of Languages" a natáčeli videa, kde jsme popřáli všechno nejlepší Evropskému dni jazyků, který slaví 20 let, v různých světových jazycích. Ostatně, podívejte se sami, jak si žáci tyto hodiny užili. 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si