Klub Help

Klub „Help český jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 13.45  do 14.30 hodin je ti k dispozici v učebně 8. B vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný a není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

Klub „Help anglický jazyk“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 13.45  do 14.30 hodin je ti k dispozici v jazykové pracovně  vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

Klub „Help matematika“

Anotace: Máš problémy s učivem, něčemu nerozumíš, potřebuješ se na něco zeptat? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 13.45  do 14.30 hodin je ti k dispozici v učebně 6. B vyučující daného předmětu a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

Klub „Čeština pro cizince“

Anotace: Čeština není tvůj mateřský jazyk, nerozumíš dobře česky, dělá ti problém porozumět slovním úlohám, přírodopisu a jiným předmětům kvůli češtině? Pak tento klub je určený právě pro tebe. Každé pondělí od 13.45  do 14.30 hodin je ti k dispozici v učebně 5. D vyučující češtiny pro cizince a pomůže ti vyřešit tvůj problém. Klub Help je bezplatný a není třeba se přihlašovat k pravidelné docházce.

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si