Nenech to být - hledám pomoc - HELP

Velmi se snažíme o to, aby naše škola byla pro všechny bezpečným a přátelským místem, kde se budeme rádi setkávat a do kterého se budeme těšit. Nově máte možnost využívat elektronickou anonymní schránku důvěry, zřízenou ve spolupráci s MŠMT ČR, Linkou důvěry a PPP Brno Nenech to být. Jak to funguje a co máte dělat v případě, že budete Vy nebo Vaše dítě chtít upozornit na nevhodné chování nebo problematickou situaci ve třídě nebo v kolektivu?

Kliknete na níže uvedený odkaz, zvolíte naši školu (ZŠ Václava Havla) a vyberete si příslušný odkaz – rodič nebo student. Poté popíšete daný problém. Vaše zpráva se dostane prostřednictvím systému k metodikovi prevence, který se všemi podněty bude intenzivně zabývat. Sami si zvolíte míru otevřenosti či anonymity. Je možné stáhnout si i mobilní aplikaci do Vašeho telefonu. Čím dříve upozorníte na daný problém, tím lépe.

Věříme, že zapojení školy do projektu Nenech to být přispěje k udržení pohodové atmosféry a zdravého klimatu v naší škole.