Mgr. Doležalová Blanka

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor 1. stupeň. V naší škole pracuji jako učitelka 1. stupně. 

Zaměřuji se na čtenářskou gramotnost. Absolvovala jsem dlouhodobý kurz „Čtením a psaním ke kritickému myšlení" pod vedením  PhDr. Hany Košťálové a kurzy Tvořivé školy. Zde získané dovednosti a vědomosti cíleně využívám při tvorbě každoročních  projektů zaměřených na rozvoj čtenářské gramotnosti. Vytvořené pracovní listy a soustavná práce s vhodně zvoleným textem přispívá  k dobrému porozumění textu, které je klíčové  pro budoucí studium.         

Další svůj profesní růst směřuji na digitální technologie, jedním z mnoha kurzů, kterých jsem se účastnila, byl  kurz ICT technologie a jejich využití v práci učitele a tříletý kurz v rámci Centra kolegiální podpory zaměřený na implementaci iPadů do výuky. Všechny poznatky,  které jsem získala, využívám s dětmi během běžné výuky a při práci na  mezinárodních projektech eTwinning, kterých se pravidelně s dětmi účastníme.

Motto:  „ Tím, že učíme jiné, učíme sebe.“  Seneca

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si