Den laskavosti ve školní družině

Světový den laskavosti, který připadl na den 13. listopadu, oslavily děti možností udělat dobrý skutek. Během listopadu probíhala v celé škole dobrovolná sbírka na pomoc pejskům v poděbradském Psím útulku HARYK.
Zapojili se všichni. Děti, rodiče, ale i zaměstnanci školy. Pro pejsky se vybralo ohromné množství dárků - teplé deky, psí hračky, kvalitní psí granule, konzervy, sušené maso, psí piškoty a mnoho dalšího.
Všem dobrovolníkům moc děkujeme za LASKAVOST a obrovskou snahu pomoci, kterou v sobě mají. Poděkování se naše Základní škola Václava Havla dočkala i na facebookových stránkách psího útulku a stránkách města Poděbrad.
Akce proběhla nad naše očekávání skvěle a rozhodně plánujeme v budoucím roce pomoci dalším potřebným.