Ve zdravém těle zdravý duch

Autorem tohoto citátu je irský dramatik George Bernard Shaw a není divu, že je tento citát stále aktuální. Ukrývá v sobě pravdu, kterou by si každý měl vzít k srdci, a hlavně ji ve svém životě uplatňovat. Nestačí jen zdravě jíst či jen sportovat. Nejlepší je tyto dvě věci propojit a na to se v naší škole myslí. Tento týden 41 žáků ze 7. B, D, F vyrazilo na lyžařský výcvik na chatu Barka na Benecko. Čtyři učitelé u dětí rozvíjejí pohybové dovednosti a techniku lyžování. Každý, kdo prožil lyžařský kurz jako dítě, rád na něj celý život vzpomíná.

A co nás v následující dny čeká ve školní jídelně? Ryba, brokolicovo - květákový nákyp, vepřové, hovězí nebo kuřecí maso, rizoto se zeleninou,… Děkujeme paní kuchařkám, že se o nás po celý rok starají.