Projektový den - Výchova v evropských a globálních souvislostech

První ročníky jely například na výlet vlakem, složily si puzzle a seznámily se s mapou světa. Náplní dne v druhém ročníku bylo fair play ve sportu i v životě, sport a blížící se sportovní události v tomto roce. Třetí třídy se seznámily s Velkou Británií, jedna ze tříd měla dokonce k svačině vlastnoručně vyrobené tousty. Děti ze čtvrtých tříd se zabývaly našimi sousedy a rozdíly v českém a slovenském jazyce. Pátý ročník si zjistil různé informace o zadaných státech Evropy. Všechny děti umí krásně pracovat ve skupinách vyhledávat a třídit informace. Starší žáci je už umí dobře použít v souvislostech a propojit poznatky z různých oblastí v kvalitní a zajímavé výstupy. Žáci druhého stupně měli také zajímavý projektový den.