Ocenění etwinningových projektů

Ocenění etwinningových projektů

Etwinningové projekty jsou součástí výuky na naší škole již po mnoho let. Dnes proběhlo v pražském hotelu Grandior slavnostní přadávání certifikátů Quality Label za projekty, které se uskutečnily v loňském školním roce a které odborná komise vyhodnotila jako nejzdařilejší. Pan ředitel Vlastimil Špinka a paní učitelka Kateřina Holobradová převzali od zástupců Národního podpůrného střediska pro etwinning svá ocenění. Žáci třídy pana ředitele spolupracovali pod jeho vedením v česko–slovensko-polských týmech a vytvořili 9. slovanský sborník protiválečný, který byl věnován uctění památky lidických obětí. Paní učitelka Holobradová se svou třídou účastnila mezinárodního projektu Around Town with English. Oběma velmi gratulujeme a ceníme si jejich práce!

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si