Kalibro testování páťáků

Kalibro  testování páťáků
Tento týden na naší škole probíhá testování všech žáků z 5. ročníku pomocí testů Kalibro. Srovnávací testy Kalibro poskytují dětem objektivní srovnání schopností každého z nich s dětmi z 3 500 škol z celé České republiky. Testování se účastnilo již přes 4 miliony žáků z celé naší země a naše škola se tradičně zapojuje do tohoto testování  každým rokem.
Ve středu na naše páťáky čekal test z angličtiny, dnes píší český jazyk a zítra je bude čekat poslední test z matematiky. Testy z českého jazyka jsou zaměřeny z velké míry na čtenářskou gramotnost a práci s informacemi. V matematice zase na logické uvažování, práci s daty a geometrii.
Budeme našim žákům přát, aby v celorepublikovém testování obstáli a dopadli co nejlépe.