Elektronická přihláška na střední školu

Termín podání přihlášek na střední školy je v plném proudu. Letos je možné přihlásit žáka ke studiu v termínu od 1. 2. – 20. 2. 2024. Jelikož se celý proces od letošního roku významně mění, nabídla výchovná poradkyně zákonným zástupcům možnost pomoci s podáním elektronické přihlášky. Nově lze elektronicky podat až tři přihlášky a určit si také jejich priority. Prospěch žáka se již letos neudává na přihlášku, ale nově se dokládá formou přílohy. Je tedy nově volitelným kritériem, který může ředitel střední školy stanovit nad rámec státních jednotných přijímacích zkoušek. Všem uchazečům o středoškolské studium budeme držet palce. Pevně věříme, že se na svou vysněnou střední školu úspěšně dostanou.