Přespolní běh

I v okresním kole přespolního běhu, které se uskutečnilo 11. října 2021 na Remanenci v Nymburce, dokázali žáci naší školy svou všestrannost a mimořádné sportovní nadání!

Konkurence byla veliká. V každé ze tří věkových kategorií změřilo své síly 96 žáků z 16 základních a středních škol. Pro chlapce byla připravena trať dlouhá 2 km, pro dívky 1,5 km. Běh krásnou podzimní přírodou si naši žáci vychutnali o to více, když na jeho konci zacinkalo naší výpravě hned 5 medailí.

V kategorii 6. a 7. tříd získal první místo Oliver Marák, druhé místo mezi dívkami Aneta Bedrnová.  V kategorii 8. a 9. tříd patří první místo Danielu Marákovi, první místo mezi dívkami obsadila Nela Linhartová, pro třetí místo si doběhla Michaela Líbalová.

Všem našim reprezentantům děkujeme za účast a gratulujeme k senzačním výsledkům!