Filipová Milena

Vystudovala jsem Výtvarnou školu Václava Hollara. Následně jsem si doplnila vzdělání na Univerzitě Karlově v Praze studiem vychovatelství a poté doplňujícím studiem učitelství v základních a středních uměleckých školách a konzervatořích.

Na pražské základní škole U Mendíků jsem pracovala na pozici vychovatelky a učitelky výtvarné výchovy. Jako bývalá ligová hráčka házené mám také zkušenosti s výukou tělesné výchovy a vedením sportovních kroužků.

V Poděbradech žiju s rodinou od roku 2017. Pracuji zde ve školní družině.

Mám radost, když se děti v družině dobře baví, jsou spokojené a vzájemně se respektují. Snažím se pro ně vymýšlet různorodé aktivity, respektuji jejich individuální potřeby a zájmy. Těší mě, když se díky mé pomoci zlepšují a rozvíjejí ve svých oblíbených aktivitách.

Ve školní družině je prostor pro individuální naslouchání, odpočinek a atraktivní činnosti. Tato kreativní, rozmanitá a smysluplná práce mě stále baví.