Bc. Benešová Petra

Už jako malá jsem věděla, že se chci věnovat práci s dětmi. Vystudovala jsem tedy střední pedagogickou školu v Boskovicích, obor předškolní a mimoškolní pedagogika. Dále jsem na univerzitě Jana Amose Komenského v Praze vystudovala tříletý obor Speciální pedagogika - vychovatelství, se specializací na logopedii a surdopedii.

V současné době se dále snažím aktivně vzdělávat prostřednictvím kurzů a seminářů, např. kurz Nevýchovy, Kurz první pomoci, kurz Zdravá abeceda.

Práci vychovatelky vykonávám od roku 2013 a tato práce mě opravdu naplňuje. Mým cílem je, aby atmosféra ve třídě byla klidná, radostná a pohodová. Snažím se ke každému dítěti přistupovat individuálně. Tak, aby se ve třídě cítilo příjemně a v bezpečí, aby vědělo, že se může svěřit a může mi důvěřovat. Jsem statečná, laskavá, schopná, empatická, trpělivá a ochotná a snažím se to předat dětem.