Vítězství a rekord v podání našich žáků!

Vítězství a rekord v podání našich žáků!

Ve čtvrtek 16. 9. 2021 se ve Sportovním centru Nymburk konal další ročník mezinárodního štafetového závodu žákovských družstev World Marathon Challenge 2021. Akce probíhala současně na 8 místech v republice.

Odstartováno bylo v 10.00 hod. Na trať dlouhou 42 195 metrů se vydalo 15 chlapců a 15 dívek z každé školy ve věku 11 – 13 let. Každý závodník běžel 7 krát trať dlouhou 200 metrů.

V konkurenci 7 škol okresu Nymburk vybojovali naši žáci 1. místo a navíc v rekordním čase okresu – pod 2 hodiny (1.59.09 hod.). O tento sportovní úspěch se zasloužili následující žáci.
 Za dívky: Michaela Štrachová, Gabriela Krejčíková, Barbora Martincová, Mia Plačková, Andrea Dočkalová, Vivien Kostelecká, Sára Duchoňová, Aneta Bedrnová, Amálie Macháčková, Elen Semanco, Adriana Roychoudhury, Mariana Mikulová, Rozárie Karbusická, Alena Luxemburková, Nela Třešňáková, Viktorie Šimková.
Za chlapce: Martin Takáč, Vladimír Stejskal, David Mrázik, Miloslav Pokorný, Adam Koula, Petr Metelec, Štěpán Horníček, Michal Kaňkovský, Michal Čížek, Ondřej Chramosta, Ondřej Krojidlo, Jakub Šíf, Tomáš Chrastný, Vojtěch Rada, Štěpánm Zíta, Daniel Martínek.

Všem úspěšným sportovcům blahopřejeme a děkujeme za vzornou reprezentaci naší školy.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si