Třídní schůzky opět online

Třídní schůzky opět online

V tomto týdnu probíhají na celé škole úvodní třídní schůzky. A opět mají formu online setkání třídních učitelů a rodičů.

Jejich obsahem jsou obecné informace, týkající se organizace školního roku, průběhu vzdělávání, preventivních opatření ve škole apod. Výuka bude i letos doprovázena mnoha zajímavými a zábavnými aktivitami i projekty.

Novinkou pro rodiče v letošním školním roce je zrušení papírových omluvných listů a přechod na elektronické omlouvání absence. Během schůzek vyučující připomenou novou podobu webových stránek školy a případně pomohou s orientací v novém prostředí. Pro snadnější komunikaci rodičů a učitelů jistě poslouží i zavedení nových telefonních linek tak, že každý učitel je nyní dostupný na svém telefonu.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si