Projektový den Mediální výchova

Projektový den Mediální výchova

Ve čtvrtek 18. 11. proběhl na naší škole další z projektových dnů. Věnovali jsme se tématům z oblasti mediální výchovy. Častým motivem aktivit byly blížící se advent a vánoční svátky.

Druháci vytvářeli mediální sdělení k připravené obrázkové osnově, které pak následně ve skupinách prezentovali před spolužáky. Hlavním hrdinou příběhu byl Ferda Mravenec o Vánocích. Dále si vyzkoušeli práci v dabingovém studiu. Nejdřív se seznámili s příběhem Krtek a sněhulák, a pak si celý tento příběh nadabovali. Aktivita je velmi bavila, i když se zpočátku ostýchali. Na závěr si připravili vlastnoruční vánoční přání pro kamarády z eTwinningového projektu, která poputují po celé Evropě.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si