Naše ZŠ má Dofáka

Naše ZŠ má Dofáka

Certifikát úspěšný absolvent Programu DofE získal z naší školy žák 9. B Ondřej Filip Stejskal na slavnostním předávání v Domě dětí a mládeže Symfonie.

Program DofE je vzdělávací program, který mladým lidem od 14 do dovršení 24 let umožňuje rozvíjet své dovednosti a aktivně využívat volný čas.

Program DofE je součástí celosvětové prestižní Mezinárodní ceny vévody z Edinburghu a už od roku 1956 podporuje v desítkách zemí po celém světě mladé lidi napříč společností na cestě k jejich samostatnosti, sebevědomí, budoucímu uplatnění i sociálnímu cítění.

V programu DofE si mladí lidé stanovují individuální cíle a výzvy v několika aktivitách (pohyb, dovednosti, dobrovolnictví), na cestě k jejich splnění posilují svou zodpovědnost a vytrvalost, poznávají a překonávají sami sebe a získávají nové dovednosti, užitečné pro další studijní i pracovní život. Navíc se zapojením do programu stávají součástí mezinárodní komunity.

Mladí lidé se do programu zapojují dobrovolně, prostřednictvím certifikovaných místních center programu DofE po celé České republice. 

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si