Mgr. Šturmová Iva

Absolvovala jsem studium na Pedagogické fakultě v Hradci Králové, obor učitelství prvního stupně se specializací na výtvarnou výchovu.

Učím převážně v první a druhé třídě. Práce s malými dětmi mě velmi baví. Mám ráda tvoření, proto jsem se několik let věnovala vedení výtvarných kroužků ve škole i mimo ni.  Na naší škole také zaštiťuji výtvarné projekty.

Protože mi není lhostejný osud naší planety, podílím se na organizování projektů, které se vážou k ochraně životního prostředí. Za první stupeň koordinuji projekty ke Dni Země. Protože pokrok jde stále kupředu, během své praxe jsem se zúčastnila několika kurzů a školení, které mojí práci obohatily a zkvalitnily.

Za velmi přínosná považuji školení, která souvisí se zvyšováním čtenářské gramotnosti dětí. Tu považuji v dnešní době za velmi důležitou. Od letošního roku jsme s kolegyní převzaly školní knihovnu, o kterou se budeme starat. Plánujeme změny, které by opět podpořily zájem dětí o čtení knih.