Mgr. Radoňová Martina

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy, obor 1. stupeň s rozšířenou výukou hudební výchovy.

Na ZŠ Václava Havla působím jako učitelka 1. stupně, vedoucí metodického sdružení a metodik čtenářské gramotnosti. Školu zastupuji i v pracovní skupině čtenářské gramotnosti MAP Mezilesí. Na 1. stupni zaštiťuji projekty vedoucí k rozvoji čtenářství.

Vzdělávám se v oblastech, které zavádějí moderní výukové metody, a ty pak využívám ve své praxi. Absolvovala jsem tříletý kurz v rámci Centra kolegiální podpory zaměřený na implementaci iPadů do výuky. Zároveň se stále zdokonaluji v použití digitálních nástrojů u dětí na 1. stupni.

Pedagogické zkušenosti a nadšení pro nové výzvy jsem zúročila v mezinárodních projektech eTwinning a Erasmus+.

Ve škole vedu pěvecký sbor Kvíteček, který navštěvují děti z 1. - 3. ročníku. Snažím se děti získat pro lásku k hudbě a smysluplné prožití volného času.