Mgr. Jeřábková Soňa

Absolvovala jsem odborné vzdělání na Pedagogické fakultě UK v Praze.  Dále jsem pokračovala v rozšiřujícím studiu speciální pedagogiky na Masarykově univerzitě v Brně. Jako učitelka prvního stupně uplatňuji získané zkušenosti a dovednosti v praxi. Celoživotně se vzdělávám, využívám v praxi nové trendy z oblasti pedagogiky a psychologie.  Zajímám se o psychologii, úspěšně jsem zakončila studium grafologie, které využívám především ve školní diagnostice.

Hodně úsilí věnuji individuálnímu přístupu k dětem, uspokojování jejich potřeb.  Jsem vášnivý čtenář. Lásku ke knihám, čtenářskou gramotnost a vzájemnou komunikaci podporuji i u svých žáků. Mou snahou je u dětí povzbuzovat kritické myšlení, uvažovat nad problémy, hledat řešení, vidět věci v souvislostech.

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si