Mgr. Hegerová Jana

Jsem absolventkou Pedagogické fakulty Univerzity Jana Evangelisty Purkyně v Ústí nad Labem. ZŠ Václava Havla je moje srdeční záležitost – svá žákovská léta a celý svůj dosavadní profesní život jsem prožila právě zde. Vyučuji český a anglický jazyk, několik let jsem působila na pozici metodika prevence pro 2. stupeň.

Jsem komunikativní, přátelská a dochvilná a svou životní filozofii, že „s poctivostí nejdál dojdeš“ se snažím přenést i na své žáky. Mám ráda, když v hodinách není nuda, proto se snažím během výuky střídat různé činnosti a formy práce a realizovat takové aktivity, které baví jak žáky, tak i mě. Mým učitelským cílem je, aby děti nejen uměly, ale aby také v budoucnu na hodiny jazyků rády vzpomínaly a měly chuť pokračovat v dalším vzdělávání.