Mgr. Dlabová Jindra

Vystudovala jsem PedF UK v Praze, obor 1. stupeň ZŠ. Vzdělání jsem si doplnila dvouletým oborem Výchovné poradenství na FF UK v Praze. Řadu let jsem se věnovala dětem se speciálními vzdělávacími potřebami.

Práce učitelky mě naplňuje. Učím především v 1. a 2. třídě. Prožívám s malými dětmi každý den jejich úspěchy, radosti i starosti.  Mohu jim pomáhat, když to potřebují, a mám odpovědnost za veškeré dění ve třídě. Snažím se jim usnadnit přechod z mateřské školy do 1. třídy a být jim oporou. Vzpomínky na první krůčky ve škole je pak provází celý život.

Všechny děti nejsou stejné, každé potřebuje individuální přístup. Děti mají obrovskou radost i z malinkého úspěchu a dodává jim to motivaci pro další aktivity.