Ing. Zmoray Martin

Na ZŠ Václava Havla přicházím po 26 letech praxe v IT. Svou firmu jsem založil a budoval již v průběhu studií na VŠ ČZU v Praze. Věnoval jsem se fotografické a dokumentární filmové tvorbě, hardwaru i programovému vybavení, a to jak filmovému a kancelářskému, tak především grafickému a programátorskému.

S počátečním nástupem internetu jsem okamžitě začal studovat programovací jazyky a vše potřebné k provozu webserverů, sítí, webové prezentační i komerční tvorbě. Prošel jsem celou řadou kurzů a školení, zejména od společností Microsoft a Google. V průběžném rozšiřování znalostí pokračuji stále.

Během své praxe jsem školil zaměstnance firem, ale i děti, jejichž rozvoj v práci na PC rodiče podporovali.

Rád bych žákům informatiku předkládal formou zábavnou, kreativní se zaměřením na informace a dovednosti, které v budoucím životě opravdu použijí a uplatní.