Přehled akcí: 12.11. - 18.11.2018 (46. týden)

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
Po
12.11.
 

8:00- 8:45

Preventivní program o kouření "Típni to"

7.A

Sei (7.A)

7.A

8:00- 9:40

Plavecký výcvik

2.A, 2.B

Bu (2.B), Kuč (2.A)

 

8:00- 9:40

Práce s kolektivem třídy

6.A

To (6.A), Kank (6.A)

 

8:55- 9:40

Preventivní program o kouření "Típni to"

7.A

Str (7.A)

7.A

10:00-10:45

Preventivní program o kouření "Típni to"

7.B

He (7.B)

7.A

10:55-11:40

Preventivní program o kouření "Típni to"

7.B

Kup (7.B)

7.A

16:00

MěÚ Poděbrady
úřední jednání

 

Šp

 

 

40 let školy - statistika změn - v rámci tohoto týdne
využití statistických údajů a informací v úlohách z matematiky

1.A, 1.B, 1.C, 1.D, 1.E, 2.A, 2.B, 2.C, 2.D, 2.E, 2.F, 3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 3.E, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 6.A, 6.B, 6.C, 6.D, 7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D

 

 

 

Volba povolání - ÚP Nymburk

9.A

Hl (9.A)

 

 
Út
13.11.
 

13:30-15:00

Návštěva poděbradského muzea - 100 let ČSR
akce ŠD, kl. č. 1., 2., 3., 6., 7., 8.,9.

 

 

 

14:00

Centrum kolegiální podpory
Speciální základní škola Poděbrady

 

Bu, Dol, Hm, Kom, Kuč, Rad, Sil, Vev

 

 

Volba povolání - ÚP Nymburk

9.C

Če (9.C)

 

 
St
14.11.
 

8:00- 8:45

Beseda Smart - prevence

7.A

He (7.A)

7.A

8:55- 9:40

Beseda Smart - prevence

8.A

He (8.A)

7.A

8:55-10:45

Plavecký výcvik

2.C, 2.D

Kaň (2.D), Kom (2.C)

 

10:00-10:45

Beseda Smart - prevence

8.B

Kup (8.B)

7.A

10:00-11:40

Zkouška divadelního představení
Divadlo Na Kovárně

9.C

Fra (9.C), He (9.C)

 

10:55-11:40

Beseda Smart - prevence

6.A

Spu (6.A)

7.A

14:00-18:00

Projekt "Finanční gramotnost"

 

Če, Dla, Hrb, To, Kom, Kuč, Kup, Men, Mir, Sei, Te, Vai, Va

 

16:00

Vítání 1. tříd
Divadlo Na Kovárně, vybraní žáci 9. C

1.C

Fra, He, Uh (1.C)

 

17:00

Vítání 1. tříd
Divadlo Na Kovárně, vybraní žáci 9. C

1.A, 1.E

Fra, He, Hm (1.E), Rad (1.A)

 

 

Volba povolání - ÚP Nymburk

9.B

Hr (9.B)

 

 

Projekt "Setkání"
projekt ve spolupráci se ZŠ Bažantnice

7.B

Sei (7.B)

 

 
Čt
15.11.
 

10:00-11:40

Práce s kolektivem třídy

3.D

Kank (3.D), Mac (3.D)

 

10:00-11:40

Práce s kolektivem třídy

7.B

Kank (7.B), Sei (7.B)

 

10:55-12:35

Divadlo v anglickém jazyce
oběd během 6. hodiny výuka pokračuje 7. hodinu

7.A, 7.B, 8.A, 8.B, 9.A, 9.B, 9.C, 9.D

Če (9.C), He (9.B), Hl (9.A), Kup (7.B), Men (8.A), Štr (7.A), Vai (9.D), Va (8.B)

 

16:00

Vítání 1. tříd
Divadlo Na Kovárně, vybraní žáci 9. C

1.B, 1.D

Bul, Fra, He, Sil (1.D), Štu (1.B)

 

17:00-19:00

Věda nás baví
DVPP Hradec Králové

 

To, Kup

 

 

16.11.
 

8:00- 8:45

Beseda Smart - prevence

6.B

Kup (6.B)

 

8:55- 9:40

Beseda Smart - prevence

6.D

Hr (6.D)

 

10:00-10:45

Beseda Smart - prevence

6.C

Spu (6.C)

 

10:55-11:40

Beseda Smart - prevence

7.B

Bř (7.B)

 

13:30-15:00

Filmové představení "Medvídek Paddington"
Divadlo Na Kovárně, akce ŠD, kl. č. 1.,3., 4., 5.,6.,7.,9.

 

 

 

 

Volba povolání - ÚP Nymburk

9.D

Vai (9.D)

 

 
So
17.11.
 

 

 
Ne
18.11.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři