Přehled akcí: 18.9. - 24.9.2017 (39. týden)

 

Termín

Akce

Třídy

Učitelé

Místnosti

 
Po
18.9.
 

1.-2. hod

Výchovný koncert Na vlnách přátelství
divadlo Na Kovárně

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D

Fro (4.C), Fra (3.D), Hor (4.B), Chou (4.A), Kou (3.C), No (4.D), Pě (3.B), Voch (3.A)

 

1.-3. hod

Plavecký výcvik
Plavecká škola Nymburk, odjezd 7:30 hod

2.A, 2.E

Hm (2.E), Rad (2.A)

 

2.-4. hod

Výchovný koncert Na vlnách přátelství
divadlo Na Kovárně

5.A, 5.B, 5.C, 5.D, 6.A, 6.B, 7.A, 7.B

Bř (6.A), Dol (5.C), Mac (5.A), Men (7.A), Pln (5.D), Se (5.B), Sei (6.B), Va (7.B)

 

3.-5. hod

Plavecký výcvik
Plavecká škola Nymburk, odjezd 10:30 hod

2.B, 2.D

Sil (2.D), Štu (2.B)

 

4.-5. hod

Výchovný koncert Na vlnách přátelství
divadlo Na Kovárně

8.A, 8.B, 8.C, 8.D, 9.A, 9.B, 9.C

Če (8.C), Fl (8.A), Hr (8.B), Ka (9.B), Str (9.C), Štr (9.A), Vai (8.D)

 

 
Út
19.9.
 

1.-3. hod

Plavecký výcvik
Plavecká škola Nymburk, odjezd v 7:30

2.C, 3.B

Pě (3.B), Uh (2.C)

 

1. hod

Zdraví a sport
ukázka Squash

5.D

Pln (5.D)

Tv V

2. hod

Zdraví a sport
ukázka Squash

5.A

Mac (5.A)

Tv V

3. hod

Zdraví a sport
ukázka Squash

5.C

Kár (5.C)

Tv V

4. hod

Zdraví a sport
ukázka Squash

5.B

Se

Tv V

15:00

Projekt Centrum Natura
projekt ve spolupráci s EKO Gymnáziem Poděbrady

 

 

 

 
St
20.9.
 

1. hod

Přednáška "Houby"

6.B

Sei (6.B)

 

2. hod

Přednáška "Houby"

6.A

Va (6.A)

 

3. hod

Přednáška "Houby"

8.B

Hl (8.B)

 

4. hod

Přednáška "Houby"

9.B

Va (9.B)

 

5. hod

Přednáška "Houby"

8.D

Fl (8.D)

 

15:00-18:00

Fyzika DVPP
Nymburk

 

Vai

 

 

Přespolní běh
vybraní žáci II. stupně Lysá nad Labem

 

Kár

 

 
Čt
21.9.
 

1.-2. hod

Práce s kolektivem třídy

5.C

Dol (5.C), Kank (5.C)

 

 

Dětský maraton
výběr 30 žáků z 8. tříd hřiště TGM Poděbrady Žižkov

 

Kár, Mo, Štr

 

 

Seminář eTwinning v praxi českých škol
vedení semináře zámek Štřín

 

Šp

 

 

22.9.
 

2.-3. hod

Divadelní představení Škola malého stromu
ZSeŠ SOŠ Poděbrady, environmentální výchova

3.A, 3.B, 3.C, 3.D, 4.A, 4.B, 4.C, 4.D, 5.B

Fro (4.C), Fra (3.D), Hor (4.B), Chou (4.A), Kou (3.C), No (4.D), Pě (3.B), Se (5.B), Voch (3.A)

 

4.-5. hod

Zahradní festival - ekologická zahrada, živá laboratoř
ZSeŠ a SOŠ Poděbrady, environmentální výchova

3.A, 3.B, 4.C, 4.D, 5.B

Fro (4.C), No (4.D), Pě (3.B), Se (5.B), Voch (3.A)

 

4. hod

Zahradní festival - ekologická zahrada, živá laboratoř
ZSeŠ a SOŠ Poděbrady, environmentální výchova

3.C, 3.D, 4.A, 4.B

Fra (3.D), Hor (4.B), Chou (4.A), Kou (3.C)

 

11:45

Věda nás baví
DVPP Hradec Králové

 

Ka

 

13:30-14:30

Zahradní festival - ekologická zahrada, živá laboratoř
ZSeŠ a SOŠ Poděbrady, environmentální výchova

 

Bul, Dud, Ko, Ku, Mi, So, Tra, Ve

 

 

Seminář eTwinning v praxi českých škol
vedení semináře zámek Štřín

 

Šp

 

 
So
23.9.
 

9:00-14:00

Sousrředění pěveckého sboru Kvítek

 

Fr, Fra

hud

 
Ne
24.9.
 

 

Zpracováno v systému Bakaláři