Obklopeni nejmladšími myslíme i na nejstarší

Obklopeni nejmladšími myslíme i na nejstarší
Blížící se Vánoce v mnohých z nás probouzejí pocity sounáležitosti, ohleduplnosti a štědrosti. I srdce největšího bručouna v předvánočním čase trošku rozmrzne. Ne nadarmo se v jedné vánoční písničce zpívá „it's the most wonderful time of the year“. Naše škola se před Vánoci opakovaně zapojuje do různých charitativních akcí. Tou nejoblíbenějších jsou Ježíškova vnoučata, díky kterým jsme loni splnili přání pacientkám z PN Kosmonosy a letos už vyhlížíme další seniory, kterým uděláme radost. Poděbradské seniory se letos rozhodli rozveselit žáci z tříd 1.B, 5.A, 5.B a jejich paní učitelky. Žáčci v průběhu adventu připraví dárek o velikosti krabice od bot a naplní jej rozličnými vlastnoručně vyrobenými drobnostmi. Pevně doufáme, že o Vánocích potěšíme ty, díky jejichž péči a starostlivosti jsme mnozí tam, kde jsme. A co vy, už máte dárek pro své prarodiče? :)

 

tisk Tisknout   ↑ Nahoru

loader Načítám...

Opakujte si