Objednávání a odhlášení

Odhlášení obědů:

Vzhledem k současné situaci není možné, aby zákonný zástupce vyzvedával ve školní jídelně oběd žákovi po dobu jeho nemoci (ani první den nemoci). Děkujeme za pochopení.

Své obědy můžete odhlásit několika způsoby (viz. níže), a to vždy 1 a více pracovních dnů předem. Výjmečně a POUZE z důvodu nemoci je možné odhlásit oběd ještě týž den do 8.00 hod telefonicky nebo na místě. V případě, že oběd neodhlásíte ani nevyzvednete, tento oběd propadá.

způsoby odhlášení:

• na boxu: v prostoru jídelny pomocí bezkontaktního čipu
  • telefonicky: 313 105 230 nebo 604 670 489 pracovní dny 6.00 – 14.30
  • osobně v kanceláři ŠJ: pracovní dny 10.00 – 14.00 (tel. 313 105 245)

internet (dva způsoby):

1. pokud máte zaktivovanou službu „objednávání přes internet“, lze odhlásit na adrese http://www.strava.cz/istravne/ , a to 2 a více pracovních dnů předem.
  2. na e-mailové adrese jidelnanavalech@seznam.cz, a to 2 a více pracovních dnů předem.

UPOZORNĚNÍ

V případě školy v přírodě, lyžařského výcviku a jiných školních akcí, jsou za odhlášení obědů zodpovědní rodiče žáků. V případě nemoci si lze vzít oběd domů pouze 1.den nemoci. Ostatní dny musí rodiče odhlásit!

Objednávání obědů:

Obědy lze vybírat ze dvou chodů jídel. Zpravidla v úterý (vyjmečně až ve čtvrtek) je na boxu, v jídelně a na internetu vystaven nový jídelní lístek na další týden. Automaticky je přihlášen oběd č.1. Oběd č.2 je nutné objednat 2 a více pracovních dnů předem, a to jedním ze způsobů:

1. na boxu: v prostoru jídelny pomocí bezkontaktního čipu
  2. pokud máte zaktivovanou službu „objednávání přes internet“, lze objednávat na adrese http://www.strava.cz/istravne/ , a to 2 a více pracovních dnů předem.

Náhradní lístek - připomínáme pravidlo

- žák si sám na boxu vytiskne náhradní lístek /3 ve školním roce má zdarma/ další je zpoplatněn částkou 10,- Kč, která se přičte k hodnotě oběda v ten den

- k vytištění lístku z boxu musí znát žák přihlašovací údaje /vložit např. do telefonu, penálu - je to zcela na rodičích/