Mgr. Vlastimil Špinka

Absolvoval jsem odborné vzdělání na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové, které jsem následně rozšířil o studium školského managementu na UK v Praze.  Jako učitel, zástupce ředitele i ředitel jsem získal potřebné zkušenosti a kompetence. Práci s dospělými, pracovat v týmu a být správným lídrem jsem si zdokonalil jako externista na katedře školského managementu UK v Praze při výuce studentů v kombinovaném studiu.

Profesní růst jsem zaměřil na oblast didaktiky a mezinárodní spolupráce. Jsem účastník řady mezinárodních programů etwinning a Erasmus+. Díky úspěchům a oceněním jsem se stal ambasadorem etwinning pro Českou republiku.

V oblasti didaktiky preferuji nové progresivní metody a snažím se je uplatnit ve své práci a být vzorem i pro pedagogický sbor. Cíleně podporuji a rozvíjím čtenářskou gramotnost u žáků.

Rozvoji školy a vedení školního týmu věnuji hodně úsilí především vzděláváním svým i kolegů, vzájemným sdílením zkušenosti a naplňováním cílů společné vize.