Mgr. Veverková Magdalena

Absolvovala jsem odborné pedagogické vzdělání na Technické univerzitě v Liberci a na Univerzitě Karlově v Praze. Na ZŠ Václava Havla působím především jako školní speciální pedagog a na 2 stupni vyučuji předmět Výchova ke zdraví.

Svůj profesní rozvoj zaměřuji především na oblast vzdělávání žáků se speciálními vzdělávacími potřebami. Zapojila jsem se do projektu Škola pro všechny: inkluze jako cesta ke vzdělávání všech žáků, kdy jsem na škole začala působit též jako koordinátor inkluze. Při práci se žáky se speciálními vzdělávacími potřebami čerpám i ze své dlouholeté praxe ve speciálním školství.

Metodicky podporuji asistenty pedagoga působící na naší škole, žákům poskytuji speciálně pedagogickou péči, zajišťuji komunikaci a spolupráci s poradenskými zařízeními. Jsem připravena pomoci všem žákům se vzdělávacími obtížemi, stejně tak jejich rodičům a vyučujícím.

Ve své práci preferuji otevřenou komunikaci, vstřícný a tolerantní přístup, každého žáka vnímám jako jedinečnou bytost s rozmanitými nápady, myšlenkami a názory.