Mgr. Kostková Lenka

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity J. E. Purkyně, obor Německý jazyk a literatura pro ZŠ, následně jsem na Masarykově univerzitě získala osvědčení NJ pro SŠ.

Po ukončení studia jsem pracovala v rakouské firmě. Poté jsem působila jako učitelka na odborné škole, kde jsem vykonávala i pozici metodika prevence a výchovné poradkyně. Získané zkušenosti využívám při řešení výchovných a kázeňských problémů v naší škole. Později jsem si rozšířila aprobaci studiem anglického jazyka na NIDV a v Dublinu jsem úspěšně složila certifikát.

Své znalosti si stále udržuji a rozšiřuji aktivně samostudiem, sledováním webových jazykových stránek nebo videí, účastním se různých jazykových webinářů, z nichž čerpám inspiraci do hodin AJ a NJ. Snažím se v hodinách střídat různé aktivity a předávat informace žákům tak, aby byli motivováni k učení cizích jazyků.