Mgr. Bulíčková Pavlína

Už jako malá jsem měla přání stát se učitelkou a pracovat s dětmi. Sen se mi splnil. Po Střední pedagogické škole v Čáslavi jsem vystudovala pětiletý magisterský obor Učitelství pro 1. stupeň ZŠ a speciální školy na univerzitě UJEP v Ústí nad Labem. Měla jsem možnost vyzkoušet si práci na základní škole i na speciální škole. Po ukončení studia jsem nastoupila na ZŠ Václava Havla jako třídní učitelka na 1. stupni. Zde vedu i skupinku dětí s poruchami učení. Jsem ráda, že v rámci výuky výtvarné výchovy mohu uplatnit svou zálibu ve výtvarném umění.

V pedagogické práci vidím hluboký smysl. Snažím se přistupovat ke každému dítěti individuálně. Ve svých hodinách používám různé vzdělávací metody práce, programy na interaktivní tabuli a aktivity s tím spojené. Práce s dětmi mě naplňuje, je tvořivá a každý den jiná. Snažím se, aby děti do školy chodily rády, zažívaly radost a poznávaly sebe i ostatní. Vidět rozzářené oči dětí a úsměv v jejich tváři, to je ta nejhezčí odměna.

Pracovní povinnosti vyvažuji aktivním odpočinkem se svou rodinou. Mám ráda procházky přírodou, jízdu na kole, plavání a práci na zahrádce. I nadále se aktivně vzdělávám prostřednictvím kurzů, seminářů a on-line webinářů.