Mgr. Břízová Jolana

Vystudovala jsem Pedagogickou fakultu Univerzity Karlovy v Praze. Kvalifikaci jsem si rozšířila studiem výchovného poradenství na Filozofické fakultě UK.

Na naší škole pracuji jako učitelka ruského jazyka, dějepisu a dalších společenskovědních předmětů.

Jako výchovná poradkyně poskytuji pomoc žákům, rodičům i pedagogům. Zabývám kariérovým poradenstvím – provádím žáky procesem výběru střední školy a přijímacím řízením. Společně s dalšími pracovníky školního poradenského pracoviště pečuji o žáky s výukovými a výchovnými problémy, spolupracuji se školskými poradenskými zařízeními a mohu zprostředkovat kontakt na další odborníky. Soustavně se vzdělávám v oblasti výchovného poradenství, sleduji a dále předávám informace o novinkách a změnách  předpisů v této oblasti.