Kubátová Hana

S dětmi pracuji více než 20 let a jako vychovatelka školní družiny v ZŠ Václava Havla působím od roku 2013. Abych mohla tuto práci vykonávat, doplnila jsem si vzdělání nástavbovým studiem na Pedagogické fakultě Univerzity Hradec Králové.

Dále se snažím doplňovat vzdělání různými kurzy a semináři. Absolvovala jsem kurz kreativního tvoření pomocí přístroje Big Shot, metodický seminář e-Twinning pro začátečníky, vzdělávací program Povinná dokumentace a vnitřní řád ŠD, kurz Zdravá abeceda – principy zdravého životního stylu pro školní družiny, dále např. vzdělávací program Řešení konfliktních situací.

Práce s dětmi mě velmi naplňuje, jsem zaměřená hlavně na výtvarné a pracovní činnosti. Za svůj hlavní pracovní úkol považuji to, aby se děti ve družině nenudily, aby se co nejvíce rozvíjely a aby byly v bezpečí.